iwatch

100 Kişinin Kullandığı Apple Saat

iwatch

iwatch

Canan DURMAZER

Apple iWatch 100 Kişi Tarafından Kullanılıyor

Apple 100 kişiden oluşan bir ekip ile iWatch isimli akıllı bir saatin üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırmaya başladı.

Apple tarafından seçilen 100 özel kili bu saatleri kullanıyor. iWatch test aşamasını geride bıraktı. Akıllı saat olarak adından söz ettirmeye başladı. Saatin isminin iWatch olacağı alınan duyumlar arasında. Bu saatin tasarımı her ne kadar iPod Nano kullanıcıları tarafından iPod Nano’ya benzetilse de aslında akıllı saat  iWatch Nano’dan çok daha fazla gelişmiş bir sürüme sahip olacaktır.

iWatch kablosuz olarak şarj edilebilecek. Böylece telefon kullanırken sürekli olarak şarj etmek için telefondan ayrı kalanlardan çok daha avantajlı olacak. saati şarj etmek için sürekli olarak kolunuzdan çıkarmanız gerekmeyecek.

iWatch vücudunuz ile de yakından ilgilenecek. Yürüme hızınızın ne olduğu, kaç metre yürüdüğünüzü, yürüyüş esnasında yakmış olduğunuz kaloriyi ve tansiyonunuzun kaç olduğunu anında size bildirecektir. Hem zamanı öğrenebilecek, hem de sağlıklı olacaksınız.

Ayrıca iWatch NFC (Yakın Alan İletişim) teknolojisi sayesinde alışveriş yaparken kredi kartına ihtiyaç duymanızı da ortadan kaldırmış olacaktır.

iWatch ile film izleyip, müzik de dinleyebileceksiniz. Siri uygulamasında bulunacağı iWatch, sesli komutlarımızla saatimizi kullanma imkanı sunacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.