Alyans Modelleri

2015 Alyans Modelleri

Evlilik sürecinin başlamasıyla birlikte akıllara ilk gelen soru alyans yüzük seçiminin nasıl olacağı konusudur. Duruma göre günlerce sürebilen bu araştırma sürecinde karar vermek oldukça zordur. Alyans bir kez takıldıktan sonra çiftlerin parmağından tekrar çıkmayacağı için eşinize bağımlılığınızın simgesi olan alyans modelleri seçiminde dikkatli davranmalısınız.

Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

Çiftler arasında önemli olan alyans yüzükler, şıklık ve modernliği bir araya getiren usta ellerinden her sezon farklı tasarımlar ile çıkmaktadır. Ortaya çıkartılan bu tasarımlar ise her yıl farklı olarak sizlerin beğenisine sunulur.

Bu yıl fazlasıyla dikkat çeken modeller ile karşılaşmanız mümkün. İki hatta üç ayrı renkli alyans yüzükler yeni modeller arasında yerini alıyor. Bronz, bakır, beyaz ve sarı renklerinin fazlasıyla kullanıldığı üç renkli modeller, tüm ten renklerine uyum sağlayan alyans modelleri olduğundan dolayı en çok satanlar listesinde yerini alıyor.

Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

Küpe ve Kolyeler ile Uyumlu Alyans Modelleri

Alyans yüzükler, işlemeleri sayılamayacak ve paha biçilemez derecede zengin olarak bayanların seçimlerini zorlaştıracak derecede eşsiz bir tasarıma sahip. Usta bir şekilde üzerlerine taş işlemeler yerleştirilirken, zarafet ve şıklığı parmaklarınızda hissetmenizi sağlıyor.

Yeni sezonda ayrıca yüzüklerin üzerine kolyelerde yer alan harf, sonsuzluk sembolleri ya da lale işlemeleri de yer alıyor. Alyans yüzükler ile kolye ve küpeleri takım halinde kullanabilmeniz de bu sezon içerisinde mümkün gözüküyor.

Hayatınızın en değerli parçası olarak parmağınızda taşıyacağınız alyans modellerine adresi üzerinden ulaşabilir ve eşiniz ile birlikte ömrünüzün sonuna kadar kullanabileceğiniz alyansın sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.