3D Oyunlar

3ds Max Nedir

3D Studio Max programı, 3d modelleme için geliştirilen, görselleştirmeler veya animasyonlar yapmanızı sağlayan bir programdır. 3d Studio Max, çok fazla kullanıcı kitlesi olduğu için eklenti ihtiyacı olan bir programdır. Bu sayede geliştirilen eklentileri ile 3d Studio Max‘in eklentiler bakımından diğer programlara göre bir üstünlüğü olduğu söylenilebilir.

3D Studio Max programı ile birçok modelleme yapabilir ve bunları çeşitli amaçlarda kullanabilirsiniz. 3d oyunlar yapmak için kullanabilirsiniz. Programın son sürümü 2011 yılının Mart ayında geliştirilen 3DS Max 2012’dir. Bu programın geliştiricisi Autodesk’dir.

3DS Max programı çok sayıda var olan nesneyi sizlere hazır halde sunmaktadır. 3DS Max programı ile karakter modelleme, hareket yakalama ve gelişmiş denetçiler gibi çok sayıda özelliği sunmaktadır. Bu nedenle 3d oyunlar *Ayrıca 3d Studio Max programı MAXScript adında tümleşik bir programlama diline sahiptir. 3DS Max’da yapılan çalışmaları çeşitli formatlarda kayıt edebilir ve çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz. 3DS Max programını Windows 2000, Windows XP, Windows vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 3d oyunlardaki karakterleri hazırlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.