Android Telefonlara Adrenalin!

Android Telefonlara Adrenalin!

 

Akıllı telefonların en önemli özelliği pek çok fonksiyona sahip olmaları, fakat kimi durumlarda o kadar hızı azalır, ki çoğu uygulamayı test dahi edememiş olursunuz. Android işletim sistemi ile çalışan akıllı telefonunuzun yavaş çalıştığını düşünüyorsanız, onu hızlandırmak için kolay yöntemlerle bazı düzenlemeler yapabilirsiniz.

Android Telefonlara Adrenalin!

Android Telefonlara Adrenalin!

Basit Yöntemlerle Android Telefon Hızlandırma

  • Görsellik ve performans arasında kaldığınızda animasyon geçişlerini engelleyin. Bunu yapmak için Ayarlar / Ekran / Animasyon yönergesi ile ilgili alanları düzenleyin.
  • En fazla güç tüketen ve telefonun ağır çalışmasına neden olan web tarayıcısının revize edilmesi, büyük bir rahatlama sağlayacaktır. Tarayıcınızın eklentilerini kapatarak ya da onayınızla çalışmasını sağlayabilirsiniz. İnternet / Ayarlar / Eklentileri etkinleştir ile seçimlerinizi belirleyin.
  • Bunun dışında hiç kullanmadığınız uygulamalardan vazgeçebilir, gereksiz verileri, video ve fotoları silebilir, performans seçeneği ile de telefonunuzun daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Android Telefonların Şarj Sorunu için…

Eğer şarj sorununuz da varsa (ki olmaması imkansız) ekran aydınlatmasını otomatik ayarda bırakın, duvar kağıdı uygulamanız siyah tonlarda olsun ve telefonunuzu %100 şarj olmadan prizden almayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.