Araç Takip Sistemleri Can ve Mal Güvenliğinizi Sağlıyor!

Günümüze kadar geliştirilmiş olan en kapsamlı ve özellikli tasarımlardan biri olan araç takip sistemleri, GPRS / GPS tabanına sahip araç denetleme ve izleme sistemidir. Piranha’nın sunmuş olduğu farklı ürün seçenekleri sayesinde iş akışınızı daha kolay bir hale getirebilir bunun yanı sıra aracınızın ve taşıdığınız yolcularınızın can / mal güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Edin

Araçların 7 gün 24 saat takip edilmesini sağlayan araç takip sistemleri sayesinde araçların ile başlama ve işi bitirme zamanları denetlenir ve raporlanır. Bunun yanı sıra sürücü nerede olursa olsun mekan öğrenmek için yapılacak olan telefon görüşmeleri ortadan kaldırılır.

arac takip sistemleri

arac takip sistemleri20

 

Bu sayede iş gücünden hatrı sayılır şekilde tasarruf sağlanır. İş gücünden sağlanan tasarruf zamandan da aynı şekilde tasarruf yapılmasına yardımcı olacaktır.

Yakıtı Daha Az Kullanın

Araçların iş dışında kullanılmasına engel olan araç takip sistemleri, gereksiz yere aracın çalışmasına izin vermez ve ani hızlanmaların ya da yavaşlamaların önüne geçerek trafik kurallarının ihlal edilmemesini sağlar. Kötü araç kullanımına izin vermeyen bu sistemler sayesinde aracın yıpranma payı en aza indirilir. Aracın yıpranması önlenerek aynı zamanda aracın maliyeti de düşürülür.

Araç takip sistemleri konusunda piyasanın en iyisi olan Piranha ile siz de araçlarınızda için bu sistemi tercih edebilirsiniz. Bu sistemi daha yakından incelemek ve aklınıza takılan soruları cevaplamak için adresini kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.