Arçelik buzdolabı

Buzdolabı Modellerinde Antibakteriyel Conta Var

Arçelik buzdolabıBir evde ya da iş yerinde soğutucuya duyulan yani gıdaları bozulmadan saklayabilecek olan bir eşyaya duyulan ihtiyaçları buzdolabı karşılamış oluyorlar. En güzel buzdolabı modelleri arasında bulunan buzdolabı ile günlük yaşantınızı daha kaliteli bir hale getirmek istiyorsanız, yaşantınızı iyileştirmek istiyorsanız alternatif modeller arasında seçiminizi yapmalısınız.

Özel Bölmeler İle Sebzeleri Koruyan Arçelik Buzdolabı

Kalitesi ile beğenilen ve diğer birçok modele oranla farklı özelliklere sahip olan buzdolabının bu farkı ortaya koyan özellikleri şunlardır;  gümüş renkli ve inox kaplamalı olmasıdır. Çift kapılı bir dolap tipine sahiptir. A+ enerji sınıfına sahiptir. Toplam brüt hacmi 560 lt ve dondurucu net hacmi 114 litredir. Arçelik buzdolabının soğutucu net hacmi ise 386 litredir. Bahsetmiş olduğumuz bu hacimler modeller arasında değişikliğe uğramaktadır. Elektronik kontrol sistemine sahiptir. İklim sınıfı SN-T. Ürünün no-frost bölümü vardır. Bazı buzdolabı modellerinde su pınarı var iken bazılarında ise su pınarı özelliği yoktur. Ürünün fanı vardır. İyonizer teknolojiye sahiptir. Bakteri filtresi vardır. Mavi ışık sistemine/özelliğine sahiptir. Ürünün hijyenik olması için antibakteriyel contaya ihtiyacı vardır. buzdolabı elektrik kesintisi olduğunda içerisindeki gıdaları 15 saat süre ile saklama kapasitesine sahiptir.

Gürültü seviyesi ve boyutları ile  cm olarak belirlenmiştir. buzdolabı modelleri bu özelliklere sahip olduğu gibi garantilidir. Evinizde ya da iş yerinizde kullanmak için almayı düşündüğünü modeller hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.