Battlefield 4 duyuruldu!

Battlefield 4, bu tarihte piyasaya sürülüyor!

2013’ün en çok beklenen oyunlarından Battlefield 4, işte bu cihazlara resmi olarak geliyor!

Electronic Arts stüdyosu olan DICE bugün büyük merakla beklenen aksiyon oyunu Battlefield 4’ün tatil döneminde yeni nesil donanım sistemleri olan Microsoft’un oyun ve eğlence sistemi Xbox One ve PlayStation 4 için piyasada olacağını duyurdu.

Gelişmiş Frostbite 3 motoru ile güçlendirilen Battlefield 4, görsel ve işitsel kalitesi, karakter animasyonları ve tüm maçların birbirinden farklı olmasını garantileyecek dinamik yıkım özellikleri ile türe damgasını vuran savaş deneyimini yepyeni bir seviyeye taşımayı amaçlıyor. Battlefield 4, Microsoft Xbox 360 oyun ve eğlence sistemi, PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için 29 Ekim’de satışa sunulacak. Battlefield 4 Xbox One ve PlayStation 4 için de piyasaya çıkacak

Battlefield 4 için ön sipariş veren oyuncular Battlefield 4 China Rising özel dijital genişleme paketine ücretsiz olarak sahip olacaklar. Bu genişleme paketinde oyuncular dört devasa çoklu oyuncu haritasında yepyeni taşıtlar ve yüksek teknoloji ürünü askeri ekipmanlar kullanarak Çin topraklarında birbirlerine üstünlük kurmak için savaşacaklar.

DICE, Electronic Entertainment Expo (E3) fuarında 10 Haziran Pazartesi günü saat 11:00’de başlayacak “The Download: EA 2013 Preview” şovunda Battlefield 4 çoklu oyuncu modlarını etkileyici bir canlı demo ile gösterecek ve bu şov Spike TV ve üzerinden yayınlanacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.