Cepyol, en iyi mobil uygulama seçildi

Türkiye’nin ilk mobil seyahat acentası Cepyol, Turizm Teknolojileri Zirvesi’nde yılın en iyi mobil uygulama ödülünü kazandı.

Genç Turizimciler Derneği tarafından 19 Nisan 2013 tarihinde İstanbul Point Hotel Barbaros’ta yapılan
26.04.2013 Turizm sektörünün teknoloji açısından değerlendirildiği ilk ve tek zirve olan “Turizm Teknolojileri Zirvesi” 19 Nisan 2013 tarihinde Point Hotel Barbaros’ta gerçekleştirildi.

Genç Turizimciler Derneği tarafından düzenlenen ve “Teknolojinin hızını yakalayın” sloganıyla yola çıkan Turizm Teknolojileri Zirvesi, dünyadaki turizm teknolojilerini belirleyen öncü kurum ve kuruluşları İstanbul’da bir araya getirerek sektör temsilcileri ile buluşturdu. Söz konusu organizasyonda Türkiye’nin ilk kişiye özel mobil seyahat acentası Cepyol, en iyi mobil uygulama ödülüne layık görüldü.

2012 yılında kullanıcı ile buluşan ilk Türk mobil seyahat acentası Cepyol, tüm kullanıcılarına seyahatlerini kesintiye uğratmadan, her an, her yerden, karşılaştırma yaparak, en hesaplı uçak ve otobüs biletlerini satın alma olanağı sunuyor. Cepyol kullanıcıları ayrıca, tüm havalimanlarındaki uçuş bilgilerinden ve yapılan değişikliklerden uygulama sayesinde anında haberdar oluyorlar.

Söz konusu özellikleri ile Cepyol kullanıcıları, uçak ve otobüs bileti satın almanın yanı sıra http://cepyol.com/ internet sitesi üzerinde bulunan araç kiralama hizmetinden de faydalanabiliyorlar. Seyahat tutkunlarına yolculuklarının her anında kolaylık sağlayan Cepyol’un araç kiralama hizmeti, tüm dünya genelinde 171 ülkede ve 30.000’i aşkın şehirde kullanılabiliyor. Haziran 2013 tarihi itibariyle ise Cepyol kullanıcıları, Cepyol.com web sitesi üzerinde sunulmakta olan araç kiralama hizmetine ve yeni eklenecek olan otel karşılaştırma ve rezervasyon hizmetlerine de mobil uygulama üzerinden ulaşabilecekler.

Seyahat tutkunlarına yönelik sunduğu tüm bu hizmetlerin yanı sıra İstanbul’un keyfini vapurla çıkarmak isteyen mobil kullanıcıları da düşünen Cepyol, İstanbul Şehir Hatları vapur seferlerine ait bilgileri de kullanıcılarına sunmaya başladı.

Blackberry 10 platformunda yer alan ve İOS, Android, Windows 8 işletim sistemli tüm mobil cihazlara ücretsiz olarak indirilebilen Cepyol hakkında detaylı bilgiye  adreslerinden ulaşılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.