ducray-creastim.jpg3_

DUCRAY MUCİZESİ

 

Saç dökülmesi çağımızın en çok karşılaşılan problemlerinden biridir. Olumsuz hava şartları, beslenme bozuklukları, stres gibi etkenler saç ve saç derisi problemlerini tetiklemektedir. Cinsiyet ve yaş grubu gibi faktörleri gözetmeksizin her insanın karşılaştığı dökülme problemine birçok çözüm getirilmeye çalışılmıştır.

Özellikle ameliyat çeşitleri bu konuda farklı çalışmalarla gelişme göstermeye çalışmaktadır. Ama insanlarımız cerrahi müdahaledense doğal, bitkisel yöntemlerle çözüm bulmayı tercih etmektedir. Doğal yöntemlere olan talepten dolayı Ducray saç ürünleri insanların isteklerini başarılı bir şekilde karşılamaktadır.  Ducray, Pierre Fabre grubuna dâhil bir firmadır ve 1980li yıllarda ilk cilt bakım ürününü üretmiştir. Daha sonraki yıllarda cilt ve deri sağlığı üzerine kendini geliştiren laboratuvarlarda saç dökülmesi karşıtı orijinal şampuanlar ile hizmet sunmuştur. Elde ettiği bileşenleri sayesinde farklı saç derisi problemlerine ve saç kaybına karşı olumlu sonuçlar elde eden ürünler üreterek tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

ducray-creastim.jpg3_

Farklı saç problemlerine karşı çok fazla ürün çeşitliliği vardır. Saç problemi yaşayanlara çözüm sonucu olan 1 aylık ürünler sunmaktadır. Dermatolojik testlerden ve klinik araştırmalarından başarılı sonuçlar elde eden ürünler saç derisine sağlığını kavuşturmayı ve saç derisinin sağlıklı kalmasını hedeflemektedir. İnsanlarımız yanlış ürün kullanım sonucu daha büyük saç problemlerine maruz kalabilmektedir.  Birbirinden renkli bu ürünler için adresini ziyaret edebilirsiniz. Farklı saç problemlerine doğru çözümler üreten Ducray her tip saç, cilt ve saç derisi problemleri için üretim yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.