Elektromak Sektördeki Liderliğini Sürdürüyor

Elektromak, başarılı vergi mükellefleri sıralamasında sektöründe liderliği devam ettiriyor.

Elektromak – Toshiba 2010 yılında ödediği vergiyle, Türkiye ekonomine katkısı 501.441.41 TL olmuştur. Doküman teknolojileri sektöründe lider olan kurum, takdirname ödülüne layık görülmüştür.

Toshiba MFP ürünleri distribütörlüğünde, 40. yılını kutlayan firma sektörde vergi liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Başarılı bir sene geçirdiklerini ifade eden, Finans Müdürü Sn. Asım Eski, Elektromak firmasının kurucusu Selim Pinhas’ın izinden gittiklerini söyledi. Geçmişte altın, gümüş, bronz madalyaların yanı sıra onlarca takdirname aldıklarını belirten Sn.Eski, Türkiye ekonomik büyümesinden daha hızlı bir oranda büyüdüklerini, hedefin bu başarı çıtasını daha üste taşımak olduğunu ifade etti.

Hafta içinde İTO’nun yayınladığı başarılı mükellefler 2010 bildirimiyle takdirname alınmasının Türkiye’ye katkı olarak görülmesi gerektiğini belirten Sn. Eski, kurumlar nezdinde dürüst ve etik çalışmanın önemine değindi.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutarak saygın güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini 40 yıldır arttırarak sürdürmeyi başararak aldığımız vergi ödülünde büyük katkısı bulunan iş ortaklarımızla bu gururu paylaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz 2013 yılında da aynı gururu yaşamayı hedefleyerek yolumuza devam ediyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.