Teknoloji Haberleri

En Son Teknoloji Haberleri Bu Sitede

Teknoloji sürekli değişen, yenilen ve gelişen bir konu olduğu için Teknoloji Haberleri büyük bir hızla güncelleniyor. Dergiler, gazeteler, televizyon derken bu haberleri yine en iyi takip edebileceğiniz platform internet. Bunun için birçok web sitesi mevcut ancak hangisi en güncel diye soracak olursanız, cevap uzmananlatim.com olacaktır.

Teknoloji Haberleri Güncel Olmalıdır             

Teknoloji Haberleri konusunda her gün yenilenen içeriği ile teknolojideki gelişmeleri yakından takip etmenizi sağlayacak sitede, birçok kategoride açıklayıcı anlatımları bulabilirsiniz. Mesela Acer‘in yeni Liquid Z4 haberi. Üstün başarısı ile tanınan Acer, Liquid Z serisine dâhil olan yeni Liquid Z4’ü tanıttı. 4 inç olan akıllı telefon şimdiden büyük beğeni topladı.

Teknoloji Haberleri

Liquid Z4 hareket halindeyken tutulmasının kolaylaşması açısından pürüzsüz kenarlı olarak üretildi. Yalnızca 130 gram ağırlığında ve kompakt bir tasarıma sahip. 9,7 mm kalınlığında olduğu için elinize veya cebinize rahatlıkla yerleşebilecek özellikte. Son teknoloji ile desteklenen ön hoparlör sayesinde daha zengin bir deneyim sunuyor. Üstün tasarımı, kamerayı başlatmaya, fotoğraf çekmeye, ana ekrandan uygulamaları başlatmaya izin vererek tek elle kontrolü daha da efektif hale getirerek adeta kişisel bir kumanda işlevi görüyor.

Android işletim sistemini kullanan Liquid Z4; yüksek işlemci hızı, 4 GB dâhili kullanım depolama, Wi-Fi, GPS ve LED flaşlı 5 mega piksel kamera gibi birçok özellik sunuyor. Üstelik son derece zarif, parlak ve ipeksi bir yüzeye sahip.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.