Etiket arşivi: Galaxy S4

Galaxy S4

Galaxy S4 Hangi Sorun İle Gözden Düştü

Galaxy S4

Galaxy S4

Samsung Galaxy S4  Modelinde Çatlayan Kenar Sorunu

Galaxy S4 modelinin tasarımında şikayet alabilecek bir sorun gündeme geldi. Bu sorun kenarında çatlama olabileceğine dairdir. Yaklaşık olarak 2.000 TL civarında bir fiyata sahip olan Samsung Galaxy S4 için birbirinden güzel modellere sahip kapak kılıfları bulunuyor.

Her biri birbirinden güzel ve özel tasarımlara sahip olan kapak kılıfları ile telefonunuzu koruyor ve bu korumaya rağmen, hiçbir neden yokken kullandığınız telefonun zarar gördüğünü fark etmeniz oldukça can sıkıcı ve sinir bozucu olacaktır. Bu durumu yaşayan SamMobile editörleri Samsung Galaxy S4 modellerinin yan kısmında bulunan  çentiğin bir tasarım sorunundan dolayı mı yoksa bir kullanıcı hatasından dolayı mı olduğunu araştırmaya başladı. SamMobile kullanıcılarının bazıları ise yazımızda ki görselde bulunan telefonun hatalı bir telefon olduğunu, bununla birlikte ses düğmelerinin çevresinde çentik bulunmadığını da ekliyor. ayrıca bu durumun sadece Samsung Galaxy S4’te bulunmadığını, Galaxy S3’te de bulunduğunu söylüyorlar.

Canan DURMAZER

 

Nokia Lumia

Nokia’dan Samsung’a Şok İddia

Nokia LumiaGalaxy S4 Nokia Lumia’dan Kopya Mı Çekti?

Nokia, Samsung Galaxy S4’ün Lumia’dan kopya çekilerek tasarlandığı iddasında bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde New York’ta tanıtımı yapılan Galaxy S4’ün her bir detayı incelendi.  Samsung Galaxy S4’ün, bir önceki model Galaxy S3′ e benzediğini söyleyenler de var.

Yalnız Nokia bu hususta öylesine bir iddiada bulundu ki benzerlik konusuna bambaşka bir boyut kazandırdı. Nokia, Samsung Galaxy S4’ün tamamıyla Nokia Lumia modelinin benzeri olduğunu, tasarımın çalıntı olduğunu söylüyor. Bu iddiasını Twitter üzerinden atılan Twitler ile duyuran Nokia, Samsung Galaxy S4‘ün Nokia Lumia serisinde bulunan özelliklerini taklit ettiğini söylüyor.

Nokia Twitter üzerinden paylaştığı fotoğraflarla da Galaxy S4’ün Nokia Lumia‘yı taklit ettiğini açıkça iddia ediyor. Atılan diğer twitte ise kablosuz şarj, sadece Lumia 920’ye özel olarak tasarlanmış olan Nokia Music, Pureview, City Lens ve farklı renkteki telefon kasalarına dair bilgiler veriliyor.

Samsung şuan bütün bu iddialara karşı sessiz kalıyor.

Canan DURMAZER

Galaxy S4 Geliyor

Galaxy S4 Galaxy S4 New York’ta Tanıtılacak

Samsung‘un bütün dünyayı kasıp kavuran akıllı telefonları Galaxy serisinin son modeli Galaxy S4 piyasaya sürülmek için bekliyor. New York’ta düzenlenen etkinlik ile tanıtımı yapılan Galaxy S4 modelinin özellikleri çok beğenildi. İşte o özelliklerden bazıları:

13 megapiksel kameraya sahip olması, Samsung Galaxy S III’ün 8 megapiksel kamerasını geride bırakacak. sadece bu özellik, bu gelişim bile yeni modelin ne kadar geliştiğini göstermektedir.

5 inç’lik full HD ekrana sahiptir, 1,8 GHz’lik sekiz çekirdekli bir işlemcisi vardır. 2 GB ram ve 16 GB depolama alanı da Galaxy S4‘ün tahta geçmesi için yeterli oluyor.

Canan DURMAZER

 

cep telefonu

Samsung Galaxy S4 Geliyor Hazır Mısın?

galaxy s4

galaxy s4

 

Canan DURMAZER

Samsung Galaxy S4 Geliyor

Samsung, bu ayın ortalarında tanıtacağı Galaxy S4 için, siyah davetiyelerin gönderimine başlamış bulunuyor. Mobil Dünya Kongresi’ nde üreticilerin sırası ile tanıtımını yaptığı cep telefonu tasarımları gibi kendi modellerinin tasarımını yapmak istemeyen, bunun için özel bir davet ile Galaxy S4‘ün tanıtımını yapacak olan Samsung’un özel daveti için hazırlanan davetiyelerin ön kısımında beyaz bir kutu üzerinde “Unpacked” yazıyor.  arka kısımında ise  “Samsung UNPACKED 2013 Episode 1″ yazısı bulunuyor. bu davetiye modeli, geçen senelerde olan davetlerin bir parçası olduğunu hissettiriyor, göstermiş bulunuyor.

yapılacak olan özel Samsung davetinde, tanıtımı yapılacak olan  Galaxy S4 Samsung‘un YouTube kanalında canlı olarak yayınlanacak. Davetin ABD’de yapılacak olması modelin ABD’de daha çabuk yayılacağının da bir göstergesi oluyor.