Etiket arşivi: HTC

HTC

HTC’den 2 Yeni Bomba

HTC

HTC

HTC’den 2 Bomba Telefon Haberi

HTC markalı iki yepyeni cep telefonu tasarımları internete sızdı. Desire P ve Desire Q adlı birbirinden güzel iki yeni cep telefonu internette göründü.

Desire P ve Desire Q tanıtımlarının yapılacağı, bilgileri verileceği bu iki yeni orta seviye cep telefonu bilgileri internette görüldü ve HTC’den gelecek bombaların var olduğu şimdiden öğrenildi.

Tayvan blogu olan 4ndroid Taiwan’da yer alan görsellere göre Desire P ve Desire Q’nun nasıl bir tasarımının olacağı belli. modeller arasında bulunan HTC Desire P’nın teknik ve genel özellikleri:  4.3 inç’lik WVGA ekran, 1GHz çift çekirdekli işlemci, 8MP arka yüz kamarası, bir microSD slotu, Beats Audio ses teknolojisi bulunuyor. Desire Q ise, Desire X’i andırıyor.

Canan DURMAZER

wpid-538950458021400279.jpeg

Kırmızı HTC One ST Göründü

image

Akıllı telefonların başında gelen HTC,  One serisine ilk cihazlar dışında  üye katmamıştı. Elimizde yalnız One X, One S ve One V bulunuyordu. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan  Desire X’in ardından, tekrar One serisini devam ettirmeye hazırlanıyor.
Çin’de ortaya çıkan yeni One akıllı telefon, ST model adını kullanıyor. One S gibi 4.3 ekrana sahip olan bu telefonun, Çin’e özel bir telefon olacağı söyleniyor.Fakat  One ST, One S kadar güçlü olmamakla beraber çift çekirdekli 1 GHz işlemciye sahip ve 115 gram ağırlığında. Ekran 4.3 inç boyutuna karşılık, 480 x 800 piksel çözünürlüğe sahip. Android 4.0 yüklü olarak gelecek olan bu telefonun en dikkat çekici yanı, iki tane sim kartı içerisinde barındırabiliyor olması. Çin malı telefonlarda sık sık gördüğümüz bu durum, HTC’nin yeni Çin’e özel telefonunda da bulunacak yani.Telefonun resmi tanıtımının 19 Eylül‘de yapılacağı söyleniyor.