Etiket arşivi: İOS

apple

Android iOS Tahtını Bir Türlü Alamadı!

apple

apple

İphone, Android arasında rekabet ne durumda?

Son zamanlarda adından sık sık söz ettiren ve sürekli olarak İOS ile kıyaslanan Android işletim sistemi İphone tahtını alabilir mi?

Bu konuya yönelik birçok haber yapıldı. Çok fazla söyledin ve yazıldı. Peki İOS tekrar Android işletim sistemine kaptırmış olduğu tahtını alabilecek mi?

16.000 farklı ABD’li akıllı cep telefonu kullanıcısı arasında yapılan araştırmada, dörtte bir Android kullanıcısı  yine Android almayı planlıyor.  Yapılan bu araştırmanın süresi yaklaşık olarak 12 ay sürdü. Araştırma sonucunda Apple’in sadık bir kullanıcı kitlesi var ve onlar asla Apple’dan vazgeçmeyecekler.

Duke Nukem II

En Güzel Klasik iOS’a Geliyor

Duke Nukem IISevilen Klasik Oyun iOS’a Geliyor

Duke Nukem II, iOS‘a geleceğine dair söylentilerin olduğu bu günlerde Apple kullanıcıları oldukça neşeli tavırlar sergiliyor. Bir dünya klasiği olan Duke Nukem II oyununu artık iPhone ile oynama keyfini yaşayabileceksiniz.

Klasik DOS oyunlarını iPhone üzerinden oynamayı, bu oyunları telefonunda görmeyi sevenler için Platform oyunu tarzındaki Duke Nukem II,   iOS‘a geçmek için hazırlanıyor.

Duke Nukem 3D’nin mobil sürümü, mobil oyun olarak diğer cep telefonlarının kullanıma uygundu. Şuanda ise 3D Realms ve oyun stüdyosu Interceptor Entertainment, kayarak ilerlemeli Duke Nukem II oyunu tanıtıcı video yayınladı. tam 256 göz alıcı rengin olduğu ve 32 seviyeyi içerisinde bulunduran oyun, önümüzdeki ay 1.99 dolar ile satışa sunulmaya hazır.

Canan DURMAZER