Etiket arşivi: Sony Xperia Z

sony xperia z

Sony Xperia Z Hakkında Bilgiler

Sony Xperia Z Hakkında Bilgi

 

sony xperia z

sony xperia z

Tüm dünya genelinde bir büyük hız ile gelişmekte olan teknoloji ile birlikte dünya genelinde artık yeni nesil teknolojiler insanların beğenisine sunulmaktadır. Tüm dünya genelinde büyük bir hız ile gelişmekte olan teknoloji sayesinde artık yeni nesil teknoloji ürünü olan akıllı cep telefonları büyük bir hız ile tüm dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Günümüzde artık akıllı cep telefonları ile yeni nesil teknolojilerden yararlanabilme olanağı oluşmaktadır.

 

Bu noktada tüm dünya genelinde özellikle akıllı cep telefonu konusunda yeni nesil teknolojiye yön vermekte olan teknoloji firmaları arasında yer almakta olan Sony firması yeni ürünü olan Sony Xperia Z akıllı cep telefonu modeli bu alanda büyük yenilikler ile geliştirilmiştir.

 

Sony Xperia Z’ nın özellikleri

 

5 inç gibi büyük bir ekrana sahip olan bu akıllı telefon modeli çok daha özgür bir akıllı telefon kullanma deneyimi sunmaktadır. 1920*1080 piksel görüntü kalitesine sahip olması sayesinde görüntüler çok daha canlı, çok daha renkli ve çok daha net olarak gösterilebilmektedir. Google Android 4.2 mobil işletim sistemi üzerinden çalışmakta olan Sony Xperia Z akıllı cep telefonu modeli ile daha özgür bir akıllı cep telefonu kullanma deneyimi yaşayabilme olanağına sahip olunabilmektedir.

 

 1.5 GHZ Qualcomm dört çekirdekli işlemcisi ile çok daha fazla ve yüksek bir performans sunmaktadır. Bu denli yüksek bir işlemci kapasitesine sahip olan akıllı telefon modeli ile birbirinden büyük boyutlu oyunları bile en yüksek performans ile oynayabilmek olanak dahilindedir. Ayrıca üzerinde yer alan birbirinden işlevsel uygulamaları ile kullanıcılarına çok daha geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Bu neden ile günümüzde insanların en çok tercih ettiği akıllı telefon modelleri arasında yer almaktadır.

 

 

Sony Xperia Z

Sony Xperia Z Tasarımı

Sony Xperia Z

Sony Xperia Z

Sony Xperia Z

Günümüz teknolojisi ile üretilen elektronik cihazlar her zaman kişilere özel olarak hazırlanmaktadır. Daha verimli, kullanışlı, kolay içerikli telefonlar artık akıllı telefon grubunda yer almaktadır. En çok tercih edilen telefon markaları arasında Sony bulunmaktadır. Sony markasının sürekli ürettiği akıllı telefonlar kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Son zamanlarda yaygın olarak kullanılan ve gündeme gelen sony xperia z kullanıcıların yeni gözdesi halindedir.

Özellikleri ise son derece kaliteli ve gözle görülebilir bir haldedir. Ekranı diğer telefonlara oranla daha büyük ve HD kalitesini sizlere sunar. Tam olarak 5 inç olan ekran da istediğiniz her işi kolayca yapabilirsiniz. Bunun dışında önemli yazı ve benzeri durumlar olduğunda ekran resmi yakalaması da her zaman aktif haldedir. Dilediğiniz zaman ekranın resmini çekebilirsiniz.

İçerisinde kullanıcıya verilmeden olan yüklü uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamalar arasında Google ürünleri ön plana çıkar. Bunun dışında RAM ve işlemcisi son derece hızlıdır. Telefonu kullandığınız zaman ekran kalitesiyle birlikte hızını da algılayacaksınız. Tasarımı ve kalitesiyle birlikte kullanıcıları adeta kendine bağlayan sony xperia z tam aradığınız telefon içeriklerine sahiptir.

Sony Xperia Z Tasarımı

Sony telefonlarında özel olarak hazırlanan koruma içeriği tamamen herkesin dikkatini çekmiştir. Suya düştüğünde, ıslandığında telefon kesinlikle zarar görmemektedir. Bu özelliği videolar ile izlemenizde mümkündür. Bunun dışında Sony Xperia Z telefonunun tasarımı sadelikten yanadır. Düz renkleri tercih ettiğinizde arka kapağı ile şık bir duruş sergiler. Bu durumda telefon herkesin eline yakışır.

Sony markalarından yararlanmak istiyorsanız ve aradığım telefon Xperia Z diyorsanız internet üzerinden rahatça alabileceğiniz kaliteli ve güvenli olan site adresinden yararlanabilirsiniz. Farklı olarak telefonlara göz atabilir, Sony markasının çıkardığı ürünleri kullanabilirsiniz. Xperia Z ile hayatı yaşamak, artık çok kolay olacaktır.