facebook home

Facebook Home Gerçekleri Neler?

facebook home

facebook home

Facebook Home Neler Sunuyor?

Facebook Home hakkında detaylı bilgilere sahip değilseniz bu haber ile bütün detaylar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Facebook, Android işletim sistemli cep telefonları için özel olarak hazırladığı giriş ekranı olan Home,  HTC ve Samsung cep telefonlarıyla kullanılabiliyor. Home programını yüklediğinizde Facebook, telefonunuzun merkezi haline geliyor.  Facebook Home ile sosyal ağa anında bağlanabiliyorsunuz.

Yaklaşık olarak  500 bin defa  indirilen uygulama  için 5 yıldız üzerinden yapılan puanlamada sadece 2 yıldız puan alındı. Bu programı indiren kişilerin programı aktif olarak kullanıp, kullanmadığı kesin bir bilgi değildir. Kaç kişi indirdiği gibi sildi, kaç kişi hala kullanmaktadır tam bir muamma.

Facebook Home  giriş ekranında giriş ekranınızı tam sayfa kaplıyor.  Sayfanın üst kısımında saat ve saatin altında ise Android uygulamalarına dair  uyarılar görünüyor. Diğer bölümler de kullanıcının zaman kaybetmeden pratik olarak sosyal medyayı kullanabileceksiniz. Bu uygulamayı denemek istiyorsanız öncelikli olarak telefonunuza  indirmeniz gerekmektedir.

Canan DURMAZER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.