mp3 format recovery

Formattan Sonra Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

Cihazlara format atıldığında önemli veriler silinebilir. Sabit disk üzerindeki önemli veriler ya da sizin için önemli olan dosyaların silinmesi canınızı sıkabilir. Cihaza format atıldığında silinen verilerin nasıl kurtarılacağını araştıran kullanıcılara bazı programlar önerilebilir. Bu programların büyük bir kısmı ücretsizdir. Dosyaları cihazınıza yükleyerek silinen verileri kurtarabilirsiniz. Ancak bu programın yüzde yüz olumlu sonuç alabileceğinize garanti vermek imkânsızdır. Büyük oranda olumlu sonuçlar alındığı için denenmesinde yarar olacaktır. Sabit diskler üzerinde format yapıldıktan sonra bazı veriler siz farkında olmasanız da silinebiliyor. Sistem hataları neticesinde de veriler silinebilir.

M3 Format Recovery Free

Cihazda yaşanan verilerin silindikten sonra kurtarılması problemine çözüm olarak bazı programlar kullanılıyor.M3 Format RecoveryFree programını kullanarak verileri kurtarmaya başlayabilirsiniz. Program sistem hataları nedeni ile silinen verileri bulmanıza yardım edebilir. Programın taradığı alanlar sabit disk üzerinde yer alan bölümlerdir. Program bu bölümleri taradıktan sonra liste oluşturur. Listede kurtarılabilecek olan tüm dosyalar yer alır. Bu dosyadan tekrar yüklemek istediğiniz dosyaları seçebilirsiniz. Dönüştürmek istediğiniz dosyaları seçmeniz durumunda silinen veriler teker teker yüklenecektir.

mp3 format recovery

mp3 format recovery

Bu programı kullanmanın bir hayli kolay olduğu söylenebilir. Kullanıcı ara yüzünü uygulama yapacaklara sunan bir programdır. Programı kurduktan sonra yapmanızı gerektirecek adımlar oldukça basittir. Bu kısa adımları uygulayarak verileri kurtarabilirsiniz. Programı kullanmak için veri kaybını yaşadığınız sürücüyü tespit etmeniz gerekir. Sürücü tespit edildikten sonra next seçeneğini seçmeniz gerekir. Bu seçeneği seçmeniz durumunda sürücü taraması başlayacaktır. Tarama tamamlandıktan sonra önünüze çıkacak dosyaları rahatlıkla seçerek yeniden yükleme işlemini başarıyla sonuçlandırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.