Gears of War: Judgment Oyununu Satışı Başladı

Burcu Güneş ve Yalın, D&R Etiler mağazasında XBOX 360 ile keyifli dakikalar yaşadılar.

“Gears of War: Judgment” oyununun satışı 22 Mart’ta D&R mağazalarında özel bir partiyle başladı

Microsoft XBOX platformuna özel olarak geliştirilen ve uzun süredir merakla beklenen “Gears of War: Judgment” D&R mağazalarında, sıra dışı bir partiyle oyun severlerle buluştu. 22 Mart akşamı, D&R Etiler mağazasında gerçekleştirilen XBOX 360 Gears of War turnuvası ile başlayan “Gears of War: Judgment” satışları, gösteri dünyasının ünlü isimleri Burcu Güneş ve Yalın’ın da katıldığı özel bir partiyle başladı. Bu özel gecede ayrıca her saat başı olmak üzere, toplam üç adet XBOX 360 konsolu da gece boyunca katılımcılara hediye edildi.

“Gears of War: Judgment” 22 Mart Cuma akşamı saat 20:00’de start alan özel bir etkinlikle oyun tutkunlarıyla buluştu. Bu muhteşem gecede müzik dünyasının ünlü isimleri “Burcu Güneş” ve “Yalın” da oyun severlerle XBOX 360 Gears War: Judgment heyecanını paylaştı.

D&R Etiler mağazasında oluşturulan özel alanda düzenlenen gecede, XBOX Gears of War: Judgment turnuvalarının yanı sıra, Kinect Sports Ultimate, Dance Central 3 ve Nike+ deneyimi ve farklı sürprizler de bu özel geceye katılanları bekledi. Yalın, Kinect’i deneyimlerken keyifli anlar yaşadı, Burcu Güneş ise Dance Central’da yaptığı özel gösteri ile izleyenleri kendine hayran bıraktı. Güneş, oyun ile ilgili olarak da “Tam bana göre” yorumunu yaptı.

Her saat başı, turnuvalarda birinci gelen bir katılımcıya, Kinect paketiyle 1 adet 250 GB XBOX 360 konsol da hediye edildi. Turnuvaların ilkinin kazananı Doğukan Rendeci’ye ödülünü XBOX Kategori Müdürü Levent Ertoğlu verdi.

Gears of War Judgment yeniliklerle geliyor

Uzun süredir merakla beklenen “Gears of War: Judgment”, yeni karakterler, yeni silahlar ve yeni düşmanlar ile çoklu oyuncu deneyimlerini içeren sürükleyici bir oyun deneyimi sunuyor. “Smart Spawn System”, yeni silahlar, dinamik savunma senaryoları, gizli görevler, yeni oyuncu ödülleri ve çok daha fazlası bu özel tanıtımın içeriğinde yer alıyor. Gears of War Judgment’ta yepyeni multiplayer deneyimler de oyuncuları bekliyor. Müthiş aksiyon temaları içeren OverRun da dâhil olmak üzere, bu mod’larda Locust ve COG askerlerinin daha önce şahit olmadığınız kapışmalarına şahit olacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.