sony xperia p

Sony Xperia P Telefonunun Özellikleri Modelleri

Sony Xperia P Telefonunun Özellikleri

 

sony xperia p

sony xperia p

Sony xperia p telefonları sony markası tarafından sunulan yeni nesil olarak tabir edilen akıllı telefonlardır. Xperia P telefonlarında mevcut 3 adet renk seçeneği bulunmaktadır. Bu renkler siyah, beyaz ve kırmızıdır. Sony Xperia P akıllı telefon yarışında özellikleri ile dikkat çeken iddialı telefonlardandır. Özellikle ekran parlaklığı açısından diğer telefonlardan daha kaliteli olduğunu uluslararası testler ile kanıtlamış bir akıllı telefondur.

 

Güneş altında ekran görüntüsünü görmek gerçekten zor ve uğraştırıcıdır. Bu durumda kaliteli ekran özelliklerine sahip akıllı telefonlar öne çıkmaktadır. Sony Xperia P telefonu da bu telefonlardan biridir. Bu akıllı telefonun da bir çok güzel özelliği bulunmaktadır. Tasarımsal açıdan tutun, teknik özelliklere, kullanılabilirlikten geniş özellik yelpazesine Xperia P’nin çok sayıda avantajı bulunmaktadır.

 

Sony Xperia P akıllı telefonun kendisine özgü kaliteli bir tasarımı bulunmaktadır. Sony bu telefonlarda dayanıklılığa önem vermiştir. Dayanıklılıkla ince tasarımı birleştirebilen nadir telefonlardandır. Modern görünümü de telefona oldukça şık bir görünüm katmaktadır. Sony Xperia P telefonlarının en önemli özelliği ekran kalitesidir. Parlak güneş ışığı altında dahi, istediğiniz videoyu filmi parlak ekranı sayesinde izleyebilirsiniz.

 

Sony Xperia P Teknik ve Diğer Özellikleri

 

Sony Xperia P akıllı telefonlarında kaliteli ekran görüntüsünü sağlamak için diğer telefonlarda bulunan 3 renk özelliği dışında bir de White Magic teknolojisi bulunmaktadır. White Magic teknolojisi pil ve şarj ömrü ile de uyumlu çalışmaktadır. Kaliteli görüntü sağlarken şarjdan kısan bir teknoloji değildir.

 

Telefonun 8 megapiksel kamerası bulunmaktadır. İçerisinde bulunan Exmor R sensörü ile de karanlık ortamlarda kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Kolay paylaşım özellikleri ile de çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz başka bir bilgisayar veya cep telefonu ile rahatça paylaşabilirsiniz. Güçlü network hizmetleri ile bir çok uygulamayı indirmek ve kullanmak da Xperia P telefonlarında oldukça rahattır. Bu cep telefonun ücreti hakkında bilgi almak veya sipariş etmek için ise  adresi ziyaret edilebilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.