İçerik Hızlandırma Nedir?

Web sitelerinin ve bunlara bağlı olan uygulamaların yüklenme hızlarını birbirinden farklı tarayıcı ve cihazlar standartları altında optimize ederek bunu arttıran işleme içerik hızlandırma denir. Kullanıcılara daha iyi ve kaliteli bir hizmet vermek için tercih edilen içerik hızlandırma sayesinde arama motorlarında ilk sıralara çıkılması hedeflenir.

İçerik hızlandırma hizmeti aldığınız takdirde, %43 oranında daha hızlı yüklenme sağlanır ve arama sonuçlarında da ilk sıralarda listelenir. Bunun yanı sıra web sitenizin SEO değeri artarak müşteri memnuniyeti en yüksek seviyelere çıkarılır.

İçerik Hızlandırmanın Avantajları Nelerdir?

Günümüzde içerik hızlandırma konusunda önemli bir yere sahip olan CDNetworks ile web sitenizin daha güvenilir olmasını sağlayabilir ve kararlılığını arttırarak diğer bir yandan da performansını yükseltebilirsiniz.

içerik hızlandırma

içerik hızlandırma

İçerik hızlandırma hizmeti ile önbeleklenebilme işlemi yapılarak web içeriğin en son ki kullanıcılara daha kısa sürede ve performanslı bir şekilde ulaşılması hedeflenir. JPS, PDF, JS, GIF, HTML ve GIF gibi dosyalar önbelleklenebilen öğeler arasında yer alır.

Yaşayacağınız herhangi bir trafik yoğunlu ve ani ağ kesintilerinde içerik hızlandırma sayesinde sahip olduğunuzun web sitenizin kaldığı yerden düzgün ve aynı şekilde performanslı bir şekilde çalışması sağlanır. İçerik hızlandırma hizmeti konusunda detaylı bilgi almak ve aklınıza takılan tüm soruların cevabını en doğru şekilde görebilmek için  adresini ziyaret edebilirsiniz. İçerik hızlandırma konusunda aldığınız hizmetten pişman olamayacağınıza emin olabilir ve gönül rahatlığı ile CDNetwork ile anlaşma yapabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.