Internet Explorer 10

Internet Explorer 10 İçin Bir Site Daha

Internet Explorer 10

Internet Explorer 10

Canan DURMAZER

Internet Explorer 10 İçin Özel Site

Internet Explorer 10’un ne kadar yetenekli olduğunu gösterecek olan bir site daha yayına girdi. bu site tamamen IE10’a için özel olarak tasarlandı. Sevilen ve adından sıkça söz edilen bir çizgi roman olan “Thief of Thieves”in Internet Explorer 10‘a özel  geliştirilen resmi web sayfası, Microsoft’un da yardımıyla tamamlandı ve kullanıma açılarak yayına girdi.

2012’de yayın hayatına başlayan ve Image Comics’in can verdiği çizgi roman, Robert Kirkman’ın imzasını taşıyor. Çizgi romanın yaratıcısı olan  Kirkman ayrıca  “The Walking Dead”in yaratıcılarından biridir. Bu çizgi romanın konusu; taraf değiştirerek diğer hırsızlardan bir şeyler çalma kararı veren  hırsızın hikayesini konu alıyor. Televizyon içinde özel olarak uyarlanan yayınlar tam anlamıyla Kirkman’ın tarafından hazırlanmamış olsa da, yayınlanmadan önce son sözü o söylüyor.

Thief of Thieves, Experience web sitesini kullanan ziyaretçilerinin sanal hırsız olmalarını, farklı yetenekler öğrenmelerini ve bunların ardından hırsızlık yapmalarına izin veriyor. bu hırsızlığı Site fare ve dokunmatik olan özellikleri ile destekliyor.

Micosoft’a ait olan blogta sitenin SVG vektör grafiklerini sıkça kullandığından söz ediliyor.  Zengin grafikleri ile hareketlendirmek üzere yeni performans ve animasyon standartlarının  da kullanılmış olduğundan bahsediliyor. Tablet bilgisayar ve PC için farklı bir sitenin hazırlanmadığı, her bilgisayar için kodun kullanıldığının haberi de yer alıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.