İnternetin Yararları

İNTERNET İLE HERŞEY AYAĞINIZIN ALTINDA

Günümüzün en önemli icatlarından biri olan internet ile her şey ağınızın altında bulunur. Sadece çevreniz ile değil tüm dünyadan bilgi alabilme şansını veren internet ile oturduğunuz yerden dünyanın bir diğer ucundan bilgi alabilirsiniz.

Hiç tanımadığınız dilinin ve kültürünün tamamen farklı olan biri ile iletişime geçebilir arkadaş olabilirsiniz. Yeni bir şeyler mi öğrenmek istiyorsunuz? Anlamını bilmediğiniz bir şeyi araştırırken vakit kaybetmeyin, internetiniz elinizin altında sadece aradığınız kelimeyi yazmak bunun için yeterlidir.

İnternetin Yararları

İnternetin Yararları

Artık ders çalışmakta çok kolay hale geldi. Anlamadığınız ya da öğrenmek istediğiniz konuları yazın ve internet üzerinden kolay ve eğlenceli bir şekilde öğrenmenin tadına bakın. İnternet ile hayalini ettiğiniz ülkeleri gezebilir gitmek istediğiniz yerler hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Sohbet Yapma

İnternet ile gelen kolaylıklardan biride sadece telefona bağımlı kalmadan internet üzerinden ister arkadaşlar ile ister ailenle rahat bir şekilde konuşabilirsin. Görüntülü ve eğlenceli olan bu konuşmalar ile hayatınıza renk katın. En çok kullanılan programlardan birkaçı:

İnternet Üzerinden Sohbet

İnternet Üzerinden Sohbet

  • Skype ile internetten istediğiniz kişilerle görüntülü sohbet ve mesajlaşma yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak yapılan bu yazılımda ev ve cep telefonlarını uygun ücretlerle arayabilirsiniz.
  • Tango ile nerede olursanız olun aileniz ve sevdiklerinizle eğlenceli bir şekilde ücretsiz görüntülü konuşma yapabilirsiniz.
  • Line mobil mesajlaşma ile masaüstü sürümünü kullanabilir. En renkli ve hareketli bir biçimde 250den fazla çıkartma ve yüz ifadeleri ile keyifli bir sohbet yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.