iPhone ya da Galaxy Değil, Sadece Motorola

http://www.veteknoloji.com/resimler/detay2013/abd-akilli-telefon.jpg

motorola

Canan DURMAZER

Amerikalıların Motorola Atrix HD Memnuniyeti

Dünyanın en çok tercih edilen cep telefonu modelleri arasında bulunan iPhone ve Galaxy, Amerika’da yerini Motorola’ya kaptırdı.

OnDevice Research firması geçtiğimiz Temmuz ayı ile yeni yılın ilk ayı olan Ocak tarihleri arasında 92.000 katılımcı eşliğinde yapmış olduğu araştırma sonrasında bilinenlerin dışında bir sonuca ulaştı. Yapılan araştırmaya göre edinilen sonuçlarda Amerikalılar Motorola Atrix HD modelinden çok memnun. 10 üzerinden 8,57 oranı ile bu memnuniyet şaşırtıcı oldu. Motorola Atrix HD, Temmuz 2012’de piyasaya sürüldü. iPhone 5 modeli, Samsung Galaxy Note II, III modellerine gösterilen rağbet ile Atrix HD modelline karşı duyulan memnuniyeti göz önünde bulundurursak Amerikalıların bu memnuniyeti oldukça önemli bir oranı kapsıyor. Amerikalıların bu modelden memnun olmasındaki en büyük etken ise bütçe ile dost olmasıdır. 99 dolara alınabilecek olan Android işletim sistemli telefona, sözleşme ile 49 dolar gibi cüzi bir rakamla sahip olunabiliyor.

Yapılan araştırma sonrası elde edilen verilere göre Samsung Note 2 dördüncü sırada, iPhone 5 ise beşinci sırada bulunuyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.