İrlanda’da İngilizce Eğitimi Artık Çok Kolay!

İrlanda’da yeni uygulamaya geçen pilot projeyle artık İrlanda’da İngilizce eğitimi almak kolaylaştı.

Türk üniversite ve lise öğrencileri için özel kontenjan bulunan İrlanda’da İngilizce Dil Eğitimi Pilot Programı kapsamında, EF Uluslararası Dil Merkezleri öğrencilere ücretsiz eğitim danışmanlığı ve vize hizmeti veriyor. İrlanda’da İngilizce eğitimi almak isteyen herkes, EF’in İstanbul ve Ankara ofislerinin yanı sıra beş şehirde bulunan temsilciliklerinden 15 Nisan’a kadar başvurabilir ve detaylı bilgiye ücretsiz ulaşabilir.

İrlanda’da kısa süre önce uygulamaya giren İngilizce Dil Eğitimi Pilot Programı, öğrencilere yaz tatillerini verimli ve eğlenceli geçirmek için bulunmaz bir fırsat sunuyor. Nüfusunun %36’sı 25 yaş altında olan İrlanda genç nüfusu sayesinde İngilizce öğrenmek için dinamik bir ortam sunuyor. İrlanda, Google, Intel, Microsoft, Hewlett Packard, Apple, Yahoo, Adobe ve Amazon.com gibi ünlü şirketlerin Avrupa merkezlerini de barındırıyor. İrlanda hükümeti İngilizce Dil Eğitimi Pilot Programı kapsamında yaz tatillerini İrlanda’da dil okullarında geçirmek isteyen üniversite ve lise öğrencileri için vize başvuru işlemlerinde kolaylık sağlıyor.

EF Education First, İrlanda’da İngilizce Dil Eğitimi Pilot Programı kapsamında 12 haftaya kadar olan kurslar için öğrencilere 75 dolar değerindeki vize danışmanlık hizmetini 15 Nisan 2013 tarihine kadar ücretsiz verecek. Kampanya dahilinde bir aydan uzun süreli kayıt yaptıran öğrencilerden 175 dolar değerindeki kayıt ücreti de alınmayacak.

2001 yılından beri İrlanda, Dublin’de öğrencilere kendi okulunda eğitim veren EF Education First, farklı yaş gruplarına özgü temel, genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce programları, İş İngilizcesi, İrlanda kültürü ve edebiyatı veya yaratıcı yazma teknikleri gibi özel ilgi alanı dersleri sunuyor. Dublin’deki EF okulunun özel yurtlarında konaklamayı tercih edenler pek çok farklı ülkeden kendi yaş gruplarındaki öğrencilerle bir arada olabiliyor. Aile yanında kalmayı tercih eden öğrencilerse ücretsiz konaklamadan ve ev ortamının rahatlığından faydalanabiliyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.