İtunes’da Download Edilen 25 Milyarıncı Şarkı Göksel Vançin Remix’i Oldu

Apple, iTunes’da bir kilometre taşının geride kaldığını açıkladı. iTunes’dan açıldığı günden bu güne 25 milyar şarklı download edildi. iTunes’u 25 …

Apple, iTunes’da bir kilometre taşının geride kaldığını açıkladı. iTunes’dan açıldığı günden bu güne 25 milyar şarklı download edildi. iTunes’u 25 milyara ulaştıran şarkı ise bir Türk imzası taşıyor.

Apple, yayınladığı açıklamayla iTunes’da 25 milyar şarkı download sayısına ulaşıldığını belirtti. Açıklamadaki ilginç bir detay ise 25 milyarıncı şarkının Göksel Vançin’e ait bir remix olmasıydı. Göksel Vançin kimdir derseniz hemen pcextra.com.tr olarak yanıtlayalım. Kendisi remix yapan bir DJ. Zaten iTunes’dan indirilen ve 25 milyarıncı şarkı olarak kayıtlara geçen şarkı ise Göksel Vançin’in Monkey Drums remix çalışması oldu.

Mondey Drums by Göksel Vançin remix iTunes’dan şu linkten indirilebilir. iTunes hesabınız yoksa youtube üzerinden de bu şarkıyı dinleyebilirsiniz.

Apple, 25 milyarıncı şarkıyı download eden kullanıcısını ise 10 bin dolar’lık iTunes hediye çeki ile ödüllendirdi. Almanya’dan Phillip Lüpke muhtemelen Göksel Vançin’i ve Money Drums remix’ini asla unutmayacak.

Apple’ın açıklamasında yer alan verilere göre iTunes’da 2013 Şubat ayı itibariyle dakikada 16 bin şarkı download ediliyor. iTunes arşivinde ise 26 milyona yakın şarkı bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.