Kömür Siyahı Galaxy Note 8.0 Sızdı

Geçtiğimiz hafta MWC 2013 etkinliğinde tanıtılan Galaxy Note 8.0’ın kömür siyahı versiyonu ortaya çıktı.

Emre Çetinkaya – – Samsung’un geçtiğimiz hafta Barcelona’daki MWC 2013 etkinliğinde duyurduğu ve 7 inçlik küçük ekranlı tabletler ile 10 inçlik büyük ekranlı tabletler arasındaki uçurum için tasarlanan galaxy Note 8.0’ın kömür siyahı versiyonu ortaya çıktı. Phone Arena’nın sızdırdığı görüntüler piyasaya mermer beyazı renkli versiyonu ile çıkacak olan cihazın kısa bir süre sonra yeni bir renk seçeneğine kavuşacağını da ortaya çıkarmış oldu.

Mermer beyazı renkli versiyonuna opsiyon olabilecek olan bu rengin cihazın satışa çıktığı ilk gün ile birlikte satışa sunulup sunulmayacağı şu an için bilinmiyor. Samsung tarafından şu anlık konu ile ilgili resmi bir açıklama gelmese de yakın zamanda bir duyuru gelmesi bekleniyor.

8 inçlik ekran boyutu ile 7.9 inçlik ipad mini’ye rakip olarak gelen galaxy Note 8.0’ın özellikleri ise şöyle; dört çekirdekli Exynos 4 Quad işlemci (1.6GHz), Android 4.1.2 Jelly Bean işletim sistemi, 2GB RAM, 16GB/32GB/64GB depolama kapasitesi ve ve 4,600mAh bataryaya. Sizce cihazın mermer beyazı versiyonu mu yoksa kömür siyahı versiyonu mu daha güzel?

Emre Çetinkaya – Teknokulis : http: //www.teknokulis.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.