kondisyon bisikleti

Kondisyon Bisikleti ile Nasıl Zayıflanır?

Açık havada spor yapmak ve spor merkezlerine para ödemek yerine evinizde rahat rahat spor yapmak istiyorsanız bunun için kendinize bir kondisyon bisikleti alabilirsiniz. Evde rahatlıkla kullanabileceğiniz kondisyon bisikleti ile hem formunuzu koruyabilir hem de fazla kilolarınızdan kurtulup zayıflayabilirsiniz. Zayıflama için kullanacaksanız eğer daha uzun vadeli düşünmeniz gerekiyor.

Sadece kondisyon bisikleti için değil diğer tüm egzersiz ve spor ürünlerini kullananlar zayıflamak istiyorlarsa en az 4 ay boyunca standart bir program dahilinde satın aldıkları ürünleri kullanmalıdırlar. Aynı durum kondisyon bisikleti içinde söz konusu. Kondisyon bisikletini kullanırken sıkılıyorsanız eğer bunun için TV karşısından spor yapabilirsiniz.

Kondisyon Bisikleti ile Egzersiz Mutluluk Hormonu Salgılar

Sabahları kahvaltı yaptıktan 2,5 saat sonra kondisyon bisikleti ile egzersiz yapabilirsiniz. Bu egzersizlerin süresi başlangıçta 30 dakika olup sonraki aşamalarda periyodik olarak arttırılabilir.  Egzersiz sırasında vücut beyne mutluluk hormonları salgıladığı için hem psikolojik hem de fiziksel açıdan kendinizi daha iyi hissedersiniz.

kondisyon bisikleti

kondisyon bisikleti

Haftada ortalama 3 gün en az 30 dakikalık süreyle kondisyon bisikleti ile egzersiz yaparsanız günlük 600 kalori yakabilirsiniz. 3 gün art arda egzersiz yapmak yerine birer gün arayla egzersiz yapmanız vücudunuzu yormayacağı için daha idealdir. Bu şekilde ev ortamında zayıflamanız disiplinli bir şekilde mümkün. kondisyon bisikletiyle zayıflamak içinde  adresinden beğendiğiniz bir ürünü satın alarak işe hemen başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.