Monsuno-Baslangic-Paketi-Seri-4-_19726_1

Monsuno Oyuncakları Arenada Yarıştırıyor

Monsuno-Baslangic-Paketi-Seri-4-_19726_1Erkek oyuncaklarının en çok tercih edilen modellerinden biri olan Monsuno oyuncakları eğlenceyi doruğa çıkarıyor. Karakter oyuncakları kategorisinde yerini almış olan Monsuno oyuncakları, oldukça farklı modellere sahiptir. Birbirinden farklı güce sahip figürleri olan, farklı güçlere sahip olan Monsuno figürlerini kapsülüne yerleştirip ‘klick’ sesini duyduktan sonra kapağı kapat ve fırlatmaya hazır hale getir.

Rakibini Arenada Monsuno Oyuncakları İle Alt Et

Birbirinden güzel Monsuno figürleri arasında: Kilit, Süvari, Tezgüç, Çivilikamçı, Taşrayan, Ayateşi, Karakurşun, Akarbıçak, Taşrayan, Keskindarbe, Ateşayak, Uzundiş, Kamçıcı, Laybreks, Şimşek, Kilit Gölge, Tersrüzgar, Taşrayan, Havakeser, Gökküre, Yarasaçivi, Zehirpençe, Parlakbıçak, Örümcekurt, Karakurşun, Örümcekbıçak, Ateşarısı, Altınboynuz ve Ejderateşi gibi savaşçılar bulunuyor. Bu kahramanlar ile oynarken dolu dolu bir eğlence için Arena almakta fayda vardır. Arenada oyun oynarken kapsülünden fırlatacağınız Monsuno savaşçınız gücü ile rakibini yenecektir. Gücü ile rakibini yenen kahramanınızı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. Monsuno eldivenleri, taşıyıcıları, Monsuno oyun kartları, mega kapsül atar oyuncağı, ikili Monsuno oyuncakları seti ve tekli alternatifleri ile erkek oyuncaklarının vazgeçilmezleri arasındadır.

Monsuno oyuncakları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız için adresini ziyaret edebilirsiniz. Tavsiye ettiğimiz adres üzerinden ürünlerin fiyatlarını öğrenebilir, siparişinizi verebilirsiniz. Kargo adresinize teslim edecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.