Mwc 2013: Yılın En İyi Mobil Ürünleri Belli Oldu

GSMA’in, her yıl Dünya Mobil Kongresi kapsamında verdiği yılın en iyileri açıklandı. İşte bu yıl ödüle layık görülen o isimler: Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi …

GSMA’in, her yıl Dünya Mobil Kongresi kapsamında verdiği yılın en iyileri açıklandı. İşte bu yıl ödüle layık görülen o isimler:

Barcelona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi kapsamında yine heyecan verici cihazlar sahne aldı. Son derece renkli geçen fuarın kapanışı da her yıl olduğu gibi yine Dünya GSM Birliği tarafından verilen ödüller ile gerçekleşti.

Samsung’un adeta gövde gösterisi yaptığı ödül töreninde Güney Koreli teknoloji devi üç farklı dalda mutlu sona ulaşan isim oldu. Galaxy S3 en iyi akıllı telefon, Galaxy Camera en iyi mobil tabanlı tüketici elektroniği ürünü olurken Samsung da yılın en iyi cihaz üreticisi oldu.

Asus, Google ve Nokia’ya Ödül

Giriş seviyesindeki en iyi cep telefonu kategorisinde ödüle uzanan isim Asha 305 modeli ile Nokia oldu. Asus ve Google işbirliği ise Nexus 7 sayesinde tablet kategorisindeki ödülün sahibi oldu. Uygun fiyatıyla dikkat çeken Nexus 7, 2012’de en çok satılan tabletlerden biri olmayı başarmıştı.

Bu isimlere  ek olarak ise tüketiciler için en iyi mobil uygulama Facebook, kurumsal odaklı en iyi uygulama Evernote, jüri özel ödülüne sahip en iyi mobil uygulama ise Waze oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.