OtelSonDakika’dan 8 Mart’a Özel Twitter Yarışması

OtelSonDakika, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Twitter yarışması düzenliyor.

OtelSonDakika’dan 8 Mart’a özel otel odası hediyeli Twitter yarışması

iPhone ve Android kullanıcılarına birinci sınıf otellerde en düşük fiyatlarla konaklama olanağı sağlayan mobil uygulama OtelSonDakika, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Twitter yarışması düzenliyor. Yarışma kapsamında, en güzel Kadınlar Günü mesajını yazan bir kişi OtelSonDakika otellerinde kullanabileceği 200 TL değerinde kredi kazanıyor.

Birinci sınıf otellerde en düşük fiyatlarla konaklamayı sağlayan iPhone ve Android uygulaması OtelSonDakika, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Twitter yarışması düzenliyor.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin ilk aşamada Apple App Store’dan ya da Google Play’den OtelSonDakika uygulamasını telefonlarına yüklemeleri yeterli oluyor. Sonrasında, 8 Mart Cuma günü 09.00-22.00 saatleri arasında, #Otelhediye etiketini kullanarak ve @otelsondakika’yı mention ederek Kadınlar Günü mesajını yazanlar arasından seçilecek en güzel mesajın sahibi, 200 TL değerinde kredi kazanacak. Yarışmanın galibi, ödül olarak OtelSonDakika hesabına yüklenecek krediyi 1 ay içinde dilediği OtelSonDakika otelinde kullanabilecek.

Kullanıcıların akıllı telefonları ile sadece birkaç dakika içinde en düşük fiyatlarla oda satın alabilmelerini sağlayan OtelSonDakika’nın ağında Swissôtel, The House Hotel’leri, Point Hotel Barbaros, Elite World İstanbul, Radisson Blu Bosphorus, Crowne İzmir, WOW Airport Hotel, Prestige ve Van Hotel’leri gibi birinci sınıf otellerin yanı sıra Sumahan on the Water Hotel gibi butik oteller de yer alıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.