playstation

Playstation Oyun Konsolları Alanının Lideri

Playstation Oyun Konsolları Alanının Lideri

Sony’ nin Nintendo’ nun sipariş ettiği bir CD Rom’ u tasarladıktan sonra, Nintendo’ nun bu siparişi iptal etmesinin ardından, ürünü geliştirerek bir oyun konsoluna çevirmesinin ardından, 1994 yılında Playstation adıyla piyasa sürmesinden bu yana oyun konsolları alanında liderliği elinde tutmasına sebep olan teknoloji serisi haline dönüştü.

Kullanıcılardan gördüğü büyük ilgiye bağlı olarak hızla geliştirilmeye devam eden oyun konsolu teknolojisi, kendisine özgü donanım özellikleriyle, yüksek performanslı oyun oynayabilme olanağı oluşturuyor. Sürekli geliştirerek günümüze kadar 4 farklı oyun konsolu geliştiren Sony,  artan kullanıcı beklentilerine en üst düzeyde karşılık verebilmek amacıyla, devrimsel nitelikte teknoloji geliştirmeye devam ediyor.

playstation

Playstation Donanım Özellikleriyle Göz Dolduruyor

Dünya üzerinde yüz milyonlarla ifade edilen kullanıcı sayısına ulaşan Playstation, ülkemizde de yoğun bir talep görüyor. Konsolun son serisi olan 4 serisi için geliştirilen donanımların teknolojisi, aynı zamanda taşınabilir akıllı cihazların birçok donanımsal özelliğinin gelişmesine yardımcı olmuştur. Benzersiz teknolojisiyle oyun severlere farklı ve gerçekçi oyun deneyimleri sunmaya devam eden Sony, yeni nesil oyun konsolu geliştirmelerine halen devam ediyor.

BizdeUygun.com ’ un  , üzerindeki ilgili kategori aracılığıyla, oyun konsollarının tüm serilerine ulaşabilir, ürünlerinin teknolojileriyle ilgili geniş bilgi alabilir, özel olarak hazırladığımız kampanya koşullarıyla, konsolları en uygun fiyat avantajlarıyla sipari edebilirsiniz. Üst düzeyde oyun deneyimleri yaşamak için Sony’ nin eşsiz teknolojisiyle ürettiği oyun konsollarını mutlaka deneyimlemenizi öneriyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.