galaxy-s4-fiyat

Samsung Galaxy S4 i9500

Galaxy S4 Fiyat Aralığı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un geçen yıllarda çıkardığı S4 modeli kullanıcılar tarafından beğenildi ve sevildi. Samsung Galaxy S4 modeli sayesinde pazar payını ciddi oranda arttırmayı başardı. Gelişmiş kamera, hareket sensörü, full HD kamera çekimi, dokunmatik ekran ve üstün ekran kalitesiyle Galaxy S4 mevcut rakiplerini geride bıraktı.

Birçok alt başlık altında üretilen Galaxy S4 fiyat aralığı da oldukça geniş. Samsung Galaxy S4 başta olmak üzere S4 mini, S4 4 Zoom, 16 GB ve 32 GB olmak üzere birçok çeşidi bulunmakta. Özelliklere bağlı olarak her çeşidin fiyatı da oldukça farklı. Orijinal Samsung 32 GB Galaxy S4 fiyat 1,700 TL, Galaxy S4 16 GB 1,300 TL, Galaxys S4 mini 900 TL ve Samsung Galaxy S4 4 zoom modeli ise 999 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Samsung Galaxy S4 Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Son yıllarda kaçak kelimesinin yerini alan replika telefonlardan kesinlikler uzak durmalısınız. İllegal yollardan elde edilen ve sahte IMEI numarası kullanan bu telefonlar ucuz olsa daha kullanıcıyı ciddi anlamda mağdur edebilir.

galaxy-s4-fiyat

Paralel yolla ithal edilen ve garantisi olmayan orijinal Samsung modelleri de tercih edilmemeli. Bu gibi yollara başvurmak yerine 24 ay garantili, orijinal ve güvenilir firmaların verdiği Galaxys S4 modelleri tercih edilmeli. BizdeUygun’da aradığınız S4 modelini bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.