Samsung Galaxy Tab 3 Hakkında Yeni Bilgiler. Rakipler Sony ve Apple

Samsung, bu yıl içinde birden fazla bomba patlatma düşüncesinde.

Mahmut Saral – – Samsung, kısa süre önce Galaxy S4 model telefonunu duyurdu, ancak tek uğraştığı cihaz bu değil. Fİrma, bu yıl içinde birden fazla farklı cihazla kullanıcıların karşısına çıkma düşüncesinde, ki Galaxy Tab 3 Plus’ın da bunlardan bir tanesi olduğu söyleniyor.

Söylenti olarak verilen bilgilere göre Samsung, bu yeni tabletinde Super Amoled Full HD görüntü teknolojisini ve octa-core Exynos 5 işlemcisini kullanacak. Tabletin ekran boyutu konusunda ise, iki ihtimalden bahsediliyor; 10.1 inç ya da 11.6 inç. An itibarıyla Samsung’un prototip olarak birçok farklı ekran boyutlarında çalıştığı söyleniyor.

Samsung’un bu tableti hazırlayarak, Apple’ın dördüncü nesil iPad’i ve Sony’nin yeni Android tableti Xperia Z ile rekabete tutuşması bekleniyor. Zira Galaxy Tab 3 Plus, büyük ihtimalle üst seviye tablet sınıfında yer alacak.

Söylentiler, Galaxy Tab 3 Plus’ın Berlin’deki IFA 2013’te ilk kez Galaxy Note 3 ile beraber görücüye çıkacağını da bildiriyor. IFA 2013, 6-11 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek.

Mahmut Saral – Teknokulis : http: //www.teknokulis.com

Kaynak: TeknoKulis  [4461066] Haber Tarihi: 25 Mart 2013 Pazartesi Saat 12:30

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.