samsung

Samsung Hayatınızı Kolaylaştıracak

samsung

samsung

Canan DURMAZER

Hayatınızı Kolaylaştıracak Samsung Smart Fotoğraf Makinesi

Çocukların fotoğrafını çekmek zor oluyor. çünkü çocuklar fotoğraf çektirmekten çok hoşlanmıyor. Bir ebeveyn olarak çocuğunuzun her anını çekmek, anları dondurmak istiyorsanız Samsung DV300F fotoğraf makinesi bunun için en ideali.

çocuğunuz çok sevdiği çizgi dizileri izlerken onun en doğal hallerini Samsung Electronics’in akıllı özelliklerle tasarlamış olduğu Smart fotoğraf makineleri sayesinde çekebilecek ve hayatı daha da kolaylaştıracak sürprizlerin tadına varacaksınız. Bebeğinizin ya da çocuğunuzun her halini çekmek onların gülümsemesini, şaşkınlığını, ağlamasını, saf duruşlarını kısacası her türlü mimiğini çekmek için halden hale girdiğiniz, türlü komiklikler yaptığınız anları artık geride bırakacaksınız. Samsung DV300F Smart fotoğraf makineleri bu hususta sizin yardımcınız olacak ve onların en hareketli anlarında anı donduracak, sizde istediğiniz görüntüyü yakalama şansı bulacaksınız.

Samsung’un DV300F modeli çift led ekran özelliğine sahiptir. çocuk modu vardır ve ön tarafta yer alan led ekranda sesli animasyonlar oynatılabiliyor. böylelikle bebeğinizin fotoğrafını çekerken onun dikkatini videoda odaklayabilirsiniz.  fotoğraf çekme işinizde böylelikle çok kolaylaşır.

Samsung DV300F modelinin ön kısımında bulunan led ekranında animasyon oynarken fotoğraf çekimi yapacağınız sırada flaş otomatik olarak kapanıyor. flaş ışığından kaynaklı olarak çocuğunuz rahatsız olmuyor. Samsung DV300F fotoğraf makineniz ile gelen yazılımı bilgisayarınıza yükleyebilir ve otuzdan fazla animasyon arasından bebeğinizi eğlendirecek olanı seçebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.