sony xperia z

Sony Xperia Z Hakkında Bilgiler

Sony Xperia Z Hakkında Bilgi

 

sony xperia z

sony xperia z

Tüm dünya genelinde bir büyük hız ile gelişmekte olan teknoloji ile birlikte dünya genelinde artık yeni nesil teknolojiler insanların beğenisine sunulmaktadır. Tüm dünya genelinde büyük bir hız ile gelişmekte olan teknoloji sayesinde artık yeni nesil teknoloji ürünü olan akıllı cep telefonları büyük bir hız ile tüm dünya genelinde yaygın olarak kullanılmaya başlamıştır. Günümüzde artık akıllı cep telefonları ile yeni nesil teknolojilerden yararlanabilme olanağı oluşmaktadır.

 

Bu noktada tüm dünya genelinde özellikle akıllı cep telefonu konusunda yeni nesil teknolojiye yön vermekte olan teknoloji firmaları arasında yer almakta olan Sony firması yeni ürünü olan Sony Xperia Z akıllı cep telefonu modeli bu alanda büyük yenilikler ile geliştirilmiştir.

 

Sony Xperia Z’ nın özellikleri

 

5 inç gibi büyük bir ekrana sahip olan bu akıllı telefon modeli çok daha özgür bir akıllı telefon kullanma deneyimi sunmaktadır. 1920*1080 piksel görüntü kalitesine sahip olması sayesinde görüntüler çok daha canlı, çok daha renkli ve çok daha net olarak gösterilebilmektedir. Google Android 4.2 mobil işletim sistemi üzerinden çalışmakta olan Sony Xperia Z akıllı cep telefonu modeli ile daha özgür bir akıllı cep telefonu kullanma deneyimi yaşayabilme olanağına sahip olunabilmektedir.

 

 1.5 GHZ Qualcomm dört çekirdekli işlemcisi ile çok daha fazla ve yüksek bir performans sunmaktadır. Bu denli yüksek bir işlemci kapasitesine sahip olan akıllı telefon modeli ile birbirinden büyük boyutlu oyunları bile en yüksek performans ile oynayabilmek olanak dahilindedir. Ayrıca üzerinde yer alan birbirinden işlevsel uygulamaları ile kullanıcılarına çok daha geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Bu neden ile günümüzde insanların en çok tercih ettiği akıllı telefon modelleri arasında yer almaktadır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.