camasir-makinesi

Temizliği Sevenlere Özel Çamaşır Makinası

camasir-makinesiÇamaşırlarınızın temizliği hususunda dikkatli biriyseniz isteklerinizi karşılayacak olan çamaşır makinesi seçimi yapmanızda önem vardır. Yüksek enerji performansı sağlayan, elektrik tüketiminde ve su tüketiminde tasarruf sağlayan modeller arasından seçiminizi yapmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeyin. Çamaşırlarınıza özel yıkama programları ile kumaş türlerine en uygun olan programı seçerek, istediğiniz gibi temizliğinizi yapabilirsiniz. Çamaşır makinası yıkama programları arasında ön yıkama, sıkmadan yıkama, perde ayarı, ipek ayarı, yünlü ayarı, açık renkli, koyu renkli ve benzeri birbirinden farklı program vardır.

Bir Çamaşır Makinesi Ne Yapabilir?

Bu programlar arasında sizin isteklerinizi sağlayacak olan çamaşır makinası modelleri ile yıkama işlemlerinde sıkıntı yaşamayacaksınız. İstediğiniz özelliklere sahip çamaşır makinesi alternatiflerinin tamamını bulacağınız BirNumaram sitesinde dünya devi olan markalar bulunmaktadır. Dünya devleri arasında bulunan bu markalardan biri de Hotpoint Ariston oluyor. Hotpoint Ariston çamaşır makinesi modellerinde bulunan bazı özellikler ile oldukça iyi vakitler geçirmeniz mümkündür. Makinelerin genel ve teknik özellikleri arasında: Solo kullanım şekli, A++ enerji sınıfı, 170kwh enerji tüketimi, A sınıfı yıkamaya sahiptir. 8 Kg yıkama kapasitesi, 12.100 lt su tüketimi, 1000 (d/dk) devir hızı, soğuk su girişi, lcd ekranlı gösterge,  85x60x60 olan standart ebadı ile çamaşır makinası özellikleri sizi memnun edecek kapasiteye sahiptir.  2 Yıl garanti süresine sahip olan çamaşır makinesi modelleri arasından seçiminizi yaparken sitede detaylı bilgilerin bulunması karar verme aşamasında size oldukça yarar sağlayacaktır.

İndirimli fiyatlar, kampanyalar optimum süre ve yüksek enerji imkanları sunan siteye adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Adres üzerinden alışverişinizi yaparken, kredi kartına taksit, şimdi al ve sonra öde imkanları sunan kartların avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Site üzerinden detaylı bilgiler edinerek seçiminizi yapınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.