Toshiba’dan profesyonel tablet!

Toshiba, profesyonel tablet kullanıcılarının üstün taşınabilirlik ve esneklik ihtiyaçlarına cevap veren Windows 8 Pro özellikli WT310 modelini tanıttı.

Bu güçlü tablet, hızlı ve verimli bir mobil çalışma deneyimi için en yeni Intel®işlemci teknolojisi ve dayanıklı SSD depolama birimine sahip. Menüler arası geçiş yöntemleri, geniş bağlantı seçenekleri, on parmak el yazısı tanıma gibi özellikleri bu ultra-taşınabilir cihazın çok yönlülüğünü tamamlıyor.

Gelişmiş güvenlik ve veri yönetimi

Yansımasız 29.5 cm (11.6”) Full HD on parmak dokunmatik ekranı sayesinde, WT310 tablet evde, ofiste veya hareket halindeyken her an göreve hazır. WT310 günlük yoğun kullanım için Toshiba’nın yüksek kalite ve güvenilirlik standartları testlerinden geçirildi.Tüm veriler WT310’un sağlam kasası sayesinde kaza sonucu düşmelerden,darbelerden, yoğun basınçtan korunuyor. Daha da ötesi, bir dizi gelişmiş güvenlik ve veri yönetimi özellikleri tablete önceden yüklenmiş olaraksunuluyor. Örneğin, Intel® Anti-Theft kayıp-çalıntı özelliği yetkisiz giriş riskini azaltıyor, Trusted Platform Module (TPM) Modülü ise kritik verilerin güvenliğini sağlıyor. Seçkin modellerde bulunan Intel® Active Management Teknolojisi sayesinde BT departmanları internet üzerinden bu cihazları uzaktan onarabildiklerinden veya güncelleştirebildiklerinden dolayı, hareket halindeki kullanıcılar bilgisayarlarını her an güncel tutabiliyorlar.

Bağlantıda pek çok seçenek ve gelişmeye açık potansiyel

WT310’un mobil çalışma deneyimi daha da ileriye taşımakiçin, cihaz en yeni bağlantı seçeneklerine sahip. Diğer mobil cihazlarla,örneğin akıllı cep telefonları ile, süper hızlı veri transferi için Bluetooth®4.0 modülü standart olarak sunuluyor. Ayrıca mobil geniş bant bağlantısı kurmakiçin, WiFi® b/g/n veya a/g/b/n bulunmanın yanı sıra, diğer bir seçenek olarakHSPA+/LTE ağlarını destekliyor. Dahili Intel® Wireless Ekran teknolojisi kullanıcıların uyumlu bir televizyon veya projeksiyon ile dokümanları veya multimedya dosyalarını kablo kullanmadan büyük ekranda gösterebilmeyi sağlıyor.Profesyonel tabletin inceliğine rağmen çevre birimlerle pek çok bağlantı seçeneği mevcut. Hızlı veri paylaşımı için tam boy USB 3.0 girişi, Büyük HD ekrana bağlamak için mikro HDMI® ve depolama kapasitesini genişletmek için SD™card girişi seçenekleri bulunuyor. İlave HDMI® ve USB girişleri, ayrıca kurumsal ağa hızlı ve güvenli erişim için Gigabit LAN, opsiyonel olarak sunulan özel cradle ile yeni Toshiba WT310’un bağlantı potansiyelini her zaman daha ileriye taşıyabilmek mümkün.

Özellikler

Toshiba WT310 – Windows 8 Pro işletim sistemli profesyonel tablet

29.5 cm (11.6”) yansıma engelleyici Full HD yüksek parlaklığa sahip dokunmatik ekran Digitizer Pen kalem özellikli (bazı modellerde)

Ultrabook™ için en yeni Intel® işlemci teknolojisi En yeni SSD teknolojisi

Bağlantılar:
1x tam boy USB 3.0, 1x mikro HDMI®, SD™ kart girişi, Wi-Fi b/g/n veya a/g/b/n Intel® Kablosuz Ekran, Opsiyonel dahili HSPA+/LTE modülü

İş amaçlı kullanım özellikleri :
Trusted Platform Modülü (TPM v1.2), Intel® Active Management Teknolojisi (AMT), Intel® Anti-Theft Kayıp Çalıntı Dizüstü Bilgisayar Güvenliği Toshiba Eco Utility yazılımı

Renkler:
Çelik metalik gri

Boyutlar:
229x189x12.4 mm

Ağırlık:
825 gr

İşletim Sistemi: Windows 8 Pro (64bit)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.