Transformers tarihinde bir ilke imza atıyor

Yeni Transformers karakterini dünyanın dört bir tarafındaki hayranlar belirleyecek!

Oyuncakları, hasılat rekorları kıran filmleri, ikonik karakterleri, çizgi romanları ve çizgi dizileriyle dünyada milyonlarca hayranı olan Transformers, tarihinde bir ilke imza atıyor. Hayranları yeni Transformers karakterini belirlemek için dünya çapında bir oylamaya davet ediliyor. Transformers dünyasına katılacak yeni karakteri belirlemek için oylamaya son katılma tarihi 5 Mayıs.

YENİ KARAKTERİ HAYRANLARI BELİRLEYECEK
2014 yılında 30. Yaşını kutlayacak olan Transformers için düzenlenen dünya çapındaki bu eğlenceli oylamaya katılmak için tek yapmanız gereken Transformers Turkiye adresine gitmek ve ‘Fan Built Bot’ oylamasına katılmak. Yeni Transformers karakterini yaratmak için her gün oylamaya katılabilir, oylarınızla tarihe geçecek yeni Transformers karakterini siz belirleyebilirsiniz! Oylamaya katılmak istiyorsanız tıklayın

Hayranların oylarıyla yaratılacak yeni Transformers karakteri, her yıl San Diego’da düzenlenen Comic-Con’da açıklanacak ve markanın 30.yılında Transformers oyuncakları serisinde ve çizgi romanında yerini alacak!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.