Ttec

Ttec ile Özgürce Şarj Edin

TtecTtec’den 2 Metrelik Şarj Kablosu Kolaylığı

Akıllı telefonların, tabletlerin şarjının hemen bitmesi ve şarj aletlerinin de kısa kablosu nedeni ile cihazın şarj olurken kullanımının zor olmasından dolayı sıkıntı yaşayanlara Ttec’den şahane bir haber.

Ttec’den  2 metre uzunluğunda  iPhone ve iPad şarj kablosu avantajı sunarak iPhone 5, iPad Mini ve 4. nesil iPad kullanımında şarj edilirken yaşanan zorlukların mazide kalacağını bize göstermiş oluyor. 2 metre uzunluğundaki bu yeni şarj kablosu sayesinde cihazınızı dilediğiniz yerde şarj edebilecek ve dilediğiniz yerde kullanabileceksiniz.

Ttec tarafından özel olarak üretilen ve pazara sunulan Apple ‘Lightning’ bağlantısı ile uyumludur. iPhone serisi ve iPad kullananların ihtiyacını normalden 2 kat uzun olan kablo ile karşılayarak, cihazı şarj ediyor. Film izlerken, oyun oynarken, müzik dinlerken, internette gezinirken şarj bitme derdine son veren; evde, ofiste rahatlıkla kullanım sağlayan 2 metrelik şarj kablosu Ttec tarafından mükemmel bir tasarımdır. Ve hatta Ttec tarafından piyasaya sunulan bu uzun kablo sayesinde arabanızın arka koltuğunda dahi cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Canan DURMAZER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.