css3-web-pricing-tables_thumb

WordPress Meraklılarına En İlginç Eklentiler

WordPress içerik yönetim sisteminin en büyük avantajı kuşkusuz eklenti ve tema yönünden çok zengin olması. Bugün wordpress meraklıları için birbirinden ilginç eklentileri derleyip beğeniye sunuyoruz. İşte dünyanın en ilginç wordpress eklentileri:

Ninja Popups for WordPress

ninja-popups-for-wordpress_thumb

Ninja Popups ziyaretçilerinize profesyonel popup sayfaları göstermenizi sağlayan ilginç bir eklenti. Birbirinden çeşitli seçeneklere sahip.

 

WordPress Ajax Contact Form with attachments

wordpress-ajax-content-form_thumb

Sürükle bırak yöntemiyle spam kontrolü yapan bu eklentinin kullanımı oldukça basit. Admin panelinden yönettiğiniz formlarda birçok standart ve ekstra özellik bulunuyor.

 

Slider Revolution Responsive WordPress Plugin

slider-revolution_thumb

Mobil cihazlar tarafından uyumlu bir slayt mı arıyordunuz ? İşte tam size göre bir eklenti. Birçok efekte sahip bu slayt eklentisinin en güzel taraflarından biri de slaytlara video gömülebilmesi.

 

CSS3 Responsive Web Pricing Tables

css3-web-pricing-tables_thumb

İnternet üzerinden hizmet paketi satanlar için müthiş bir fiyat tablosu eklentisi ! 3 tablo ve 12 renk seçeneğine sahip CSS3 tablosuyla sitenizden hizmetlerinizi daha iyi tanıtabilirsiniz.

WordPress Meraklılarına En İlginç Eklentiler” üzerine bir düşünce

  1. Cem Öncü

    Merhaba! haber sitemde kullanmak üzere slayt manşet eklentisi arıyorum ancak internette yoğun arayışlarıma rağmen bir türlü istediğim manşet sistemini bulamadım sıfırdan yapmak içinde türkçe bir kaynak bulamadım örnek vermek gerekirse webaslan.com gibi bir manşet sistemi istiyorum bilginiz veya tavsiyeniz varsa yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.