Yatay ve Dikey Kullanılabilir İnfrared Isıtıcı

Yatay ve Dikey Kullanılabilir İnfrared Isıtıcı

Kış mevsiminin zorlu hava şartlarında üşümekten dolayı mağdur oluyorsanız ve böylesi bir mağduriyet ile kendinizi kötü hissetmek istemiyorsanız hiç zaman kaybetmeden sizin için tasarlanan, elektrikli yakıt sistemi özelliğine sahip olan infrared ısıtıcı modellerini kullanabilirsiniz. İnfrared ısıtıcı modelleri arasında sizlere sunulan alternatifleri duvara ve tavana monte edebilirsiniz. Ya da gezici olarak kullanmak istediğinizde yüksekliği ayarlanabilir ayaklarından yardım alabilirsiniz.

İnfrared Isıtıcı Ayarlanabilir Yüksekliğe Sahip

İnfrared ısıtıcı modelleri arasında sizlere sunulan alternatifin özelliklerinden bazıları şu şekildedir: Öncelikle ısıtma sırasında ortamın havasını kurutmaz. Ortamın havasını kurutmadığı içinde baş ağrısı yapmaz. Sağlıklı bir nem seviyesi olan mekanlarda kış mevsiminin en zorlu günlerini atlatabilirsiniz. İnfrared ısıtıcı modelleri İç ve dış mekan kullanımı için çok uygundur. İster evinizin içinde, ister bahçede ya da iş yerinizde kullanabilirsiniz. 2 kademeli ve 4 kademeli güç ayarı/ ısı ayarı vardır. Aşırı ısınma emniyeti, Devrilme emniyeti, Yükseklik ayarı, Geometrik yansıtma, açma tuşuna bastığınız anda ısıtıcı çubukları ısınmaya başlar ve kısa sürede ortamın soğuk havasını kırar. Modern bir tasarımı vardır. Bu tasarım ile hem teknolojiden yararlandığınız için kendinizi özel hissedersiniz. Hem de tasarımı modern olduğu için evinizde ya da iş yerinizde göz zevkinizi bozmaz. Isıtma gücü 900W-1200W-1500W-1800W olarak 4 farklı seviyeye ayarlanabilir.

Ayarlanabilir yüksekliğinin olması sayesinde her mekana uyum sağlar. Her mekanda sıcaklığa duyulan ihtiyacı karşılayacak performans sunar. Ürünün kablosunun uzun olması da size kullanım aşamasında yardımcı olur. Kış mevsimindeki soğuk günlerin karamsarlığını üzerinizden atmak için İnfrared ısıtıcı modellerine http://www.birnumaram.com/Isiticilar-576 adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.