spirulina

Yosunlardan Gelen Sağlık

Tabiatın insan sağlığı için yarattıkları bitmek bilmiyor. Yosun deyip geçtiğimiz bitkilerde sağlıklı yaşamın mucizesi saklı. Bitki bilimine göre  spirulina aslında mavi-yeşil bir yosun (alg) türü. Ama antik çağlardan beri bir şifa kaynağı olarak biliniyor. Aztek’lerin mısırla beraber temel besinlerinden biri olduğu eski kayıtlarda geçiyor. Günümüzde ise Spirulina sağlıklı yaşam için önerilen gıda takviyelerinden biri. “Daha iyi yaşayın” sloganıyla tüm dünyada satış yapan ve çok büyük bir alışveriş zinciri kuran Amerikan GNC firmasının güvenle piyasaya sürdüğü bir takviye ürün Spiriluna.

 

spirulina

spirulina

İlaç Olarak Düşünmeyin

Gıda takviyesi olarak bilinen ürünler adı üstünde sadece takviye olarak düşünülmeli. Bunlar ilaç değiller, tedavi veya zayıflatıcı özellikleri yok. Günümüzün yoğun temposu içinde yorulan vücuda verilen destekler olarak ele alınmalılar. Bu ürünlerin en çok tutulanlarından biri olan Spirulina, her kapsülü 500 mg. alg tozu içeren, 90 kapsüllük şişeler şeklinde ambalajlanmış. Yemeklerden yarım saat önce, 1-3 kapsülün su ile alınması öneriliyor. Vücuda bitkisel destek sağlıyor. Spirulina yosunu çok düşük yağ ve kalorili, kolestrolsüz, bütün temel amino asitleri içeren bir protein kaynağı. Antioksidan unsurlar taşıyor. Kanser, artirit, katarakt gibi hastalıklara karşı bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor, kalp rahatsızlıklarını önlemeye yardımcı oluyor. Sağlıklı besin takviyesi  olarak GNC firması güvencesiyle satış mağazalarında, ilgili eczanelerde ve gene firmanın online satış sitesinde satışa sunuluyor. İnternet üzerinden adresiyle kolayca temin edebilirsiniz.

İstanbul içine 2 gün, diğer yerlere 4 gün içinde siparişler teslim ediliyor.  99 liranın üzerinde ücretsiz kargo, Paypal veya EFT ile ödeme, kredi kartına iki taksit kolaylığı, 15 gün içinde yapılabilecek ücretsiz iade gibi alışveriş kolaylıklarından da faydalanabilirsiniz. Spiriluna, kendinizi daha sağlıklı, daha formda, daha iyi hissedebilmeniz için doğanın sunduğu nimetlerden biri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.