zayn malik ayrıldı

Zayn Malik One Direction’dan Ayrılma Kararı Aldı

Gençlerin sevgilisi olan One Direction grubunda ilk fire verildi. Grubun en popüler isimlerinden birisi olan Zayn Malik gruptan ayrılmaya karar verdi.Zayn Malik grupta bulunduğu beş yıl boyunca hayatının hayal ettiğinin çok ötesine geçtiğini belirterek, gruptan ayrılmak için şu anın doğru zaman olduğunu belirtti. Tüm dünyada özellikle genç kızların sevgilisi olan gruptan Zayn Malik’in ayrılmasının grubun geleceğini nasıl etkileyeceği ise henüz belli değil.

zayn malik

zayn malik

Ancak şu bilinen bir gerçek hem grubun hem de Zayn Malik’in hayranları ayrılma kararı ile şoka uğradı.Grubun İngiliz üyesi Zayn Malik, grupla birlikte 5 yıldır dünyayı kasıp kavuran şarkıların altına imza attı. Bir süre sahne ışıklarından uzak bir hayat sürmek istediğini belirten Zayn, ayrılmak için doğru zamanı seçtiğini belirtti.

One Direction ve Zayn Mali Kimdir

Grup İngiltere’de yayınlanan yarışma programı ile tanındı. The X Factor isimli yarışma programında üçüncü olan grup 2010 yılında bir müzik şirketi ile anlaşarak ilk albümünü çıkardı.

zayn malik ayrıldı

zayn malik ayrıldı

Up All Night (2011), Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013) ve Four (2014) isimli dört albüm çıkaran grup tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip.Zayn Malik 12 Ocak 1993 yılında doğdu. 2010 yılından beri One Direction’da arkadaşları ile birlikte müzik yaptı. Babası Pakistanlı annesi İngiliz olan Malik hem şarkı söylüyor hem de beste yapıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.